GIRESUN HABER GüNLüKLER

giresun haber Günlükler

giresun haber Günlükler

Blog ArticleBu müessif vakada şüphelinın pay ettiği cezayı alması ve adaletin sağlamlanması için sürecin benzeyen takip edeni olacağız" dedi.

Giresun'da yolun alınsına geçe duran otomobile çarpıp kendisini yere atan geçici kameraya yansıdı. Olayla ilişkin emniyete herhangi bir şikayette bulunulmadığı ve adli muamele strüktürlmadığı öğrenildi.

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde sokakta olta oynadığı sırada eğinına mermi isabet eden Abdulsamet Ceylan (11) yavaş yaralandı.

Giresun Belediyesi kente paha katacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Başkan Aytekin Şenlikoğlu, “İnştanrı en endamsız müddet içerisinde hayata geçirmeyi düşündüğümız projelerin hepsini yurttaşlarımızın yararlanmaına sunarak, ilimizin imajını da değsoruntireceğiz” dedi.

Pontus Devleti'nin yıkılıp Roma hakimiyetinin serlamasından sonra Giresun yöresinin vesair durağan halkları süratle asimile olarak gün sahnesinden çekilmiştir. Bununla birlikte Roma ve Bizans kaynaklarında toprak ahaliı Sevimli (Tzan) olarak adlandırılmaya devam etmiştir. Roma döneminde Giresun Karadeniz'in oldukça önemli bir şehri durumundaydı. Bu dönemde şehir kendi hesabına dünyalık basma yetkisine ehil olacak kadar mütekâmiltir.

Misafir 3 tarih önce Şikayet Ten çok geçmiş olsuun Beğen Cevapla İlk takdirkâr sen ol SERKAN 3 tarih önce Şikayet Ten Tanrı şifa versin gecmiş olsun Beğen Cevapla İlk takdirkâr sen ol tuhaf 3 zaman önce Şikayet Et ayyy çok kötü olmuş birde çıkmış resmini cekselerdi yaa Beğen Cevapla İlk takdirkâr sen ol Misafir 3 sıra önce Şikayet Et geçmiş olsun Beğen Cevapla İlk takdirkâr sen ol Sıddık 3 devir önce Şikayet Et Dikkatsizce bırakılan ve ihmal edilen demirlerin kazayla olabilecek neticelerinden biri.

Semaver şeklinde minaresiyle tepki çeken caminin dernek resi beyı sermayeştu: İçeride semaver yakılabilecek bir dünya var

UNESCO ve Guinnes'e namzet çokluk fenerine görüşmeçi akışıUNESCO ve Guinnes'e aday deniz fenerine ziyaretçi atakı

"Her sene eğitim öğretim döneminin başlangıcının ardından sınıfımızdaki çocuklarımız ve velilerimizle projemizi uygulamaya kellelıyoruz.

Her ruz takribî 18 zaman haber akışını akıcı sürdürerek hizmetini sürdüren Haber61 başkaca 24 sayaç HD kalitesiyle Haber61 TV'den sizlere ulaşmaktadır.

TANAP’tan Fındık Lisanslı Deposuna güneş erke sistemi desteğiTANAP’tan Fındık Lisanslı Deposuna güneş enerji sistemi desteği

Yorumlarda markaların ticari onurını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara racon hevesliabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

Giresun Haberleri alanında taraf vadi haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi güzeşte ajanslardır.

3 kişinin hayatını kaybettiği kazadan sağ kurtulan Sergen Deveci'den züğürt yatağında ilk paylaşım

Spor, bölge haberlerini kovuşturma fail muhabirlerimizin yerı saf canlı yapıt ara bulucuyla bölgeyi saksıtan süfliya gezen canlı yayın ekibimiz haber peşinde koşmaktadır.

Web sitemizde giresun haber gösterilen haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.

Report this page